Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos internetinis tinklalapis
Header

Skaitymo balsu akcija

Kovo 22 dieną mokykloje vyko naujos švietėjiškos ir socialinės iniciatyvos, ilgalaikio projekto „Visa Lietuva skaito vaikams“ programos dalis – Skaitymo balsu akcija, skirta aštuntų klasių mokiniams.
Ištraukas iš Holgerio Puko kūrinio „Tyna“ skaitė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Helmutas Vaškaitis, geografijos mokytojas Feliksas Budrikas, 8e klasės mokinys, rajono bei Klaipėdos apskrities meninio skaitymo konkurso laureatas, Viktor Vostrikov bei aštuntų klasių mokiniai. Renginį vedė 8f klasės mokinės Kristina Būdvytytė ir Eglė Jakaitė, muzikinius kūrinius atliko 8f klasės mokinė Justina Pleikytė ir muzikos mokytoja Vita Bočkuvienė, mokinius Skaitymo akcijai rengė mokytojos Reda Bernotienė, Elvita Andriulionienė, Regina Meškauskienė, Loreta Petrauskaitė, Nijolė Kungelienė.

Darbas Šilutėje Šilutės Gidas