Laukiančio bilieto projektas

Jau trečiąjį kartą Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną VšĮ “Klaipėdos šventės” kviečia praleisti prasmingai – prisijungiant prie Klaipėdos miesto mero globojamos Laukiančio bilieto iniciatyvos.

Ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje susiduriama su mažėjančiu jaunosios kartos dėmesiu klasikinei bei akademinei muzikai, teatrui, o dažnai ir apskritai kultūros renginiams. Brandžios visuomenės pagrindas – nuo mažumės ugdomi visapusiškai išsilavinę piliečiai, todėl visų mūsų rūpestis turėtų būti jų skatinimas lankytis koncertuose, spektakliuose, parodose.

Kartu mes galime sutelkti bendruomenę kilniems tikslams, parodyti tinkamą pavyzdį ir iniciatyvą, todėl kreipiamės į Jus prašydami tapti šio renginio dalyviu ir ambasadoriumi.

Prieš dvejus metus kartu su kolegomis subrandinome ir įgyvendinome Laukiančio bilieto idėją. Už paaukotas lėšas visi kartu jau sukūrėme 1398 Laukiančius bilietus, kurie suteikė galimybę apsilankyti viso regiono vaikams ir jaunimui iki 18 metų Klaipėdos dramos teatro, Klaipėdos koncertų salės, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro ir Klaipėdos lėlių teatro spektakliuose bei koncertuose. Nei vienas bilietas neliko nepanaudotas, todėl akivaizdu, kad Laukiančio bilieto iniciatyva yra reikalinga ir naudinga.

Šiais metais kovo 11-ąją kviečiame sutikti Dramos teatre šviesiame ir elegantiškame labdaros koncerte, kuriame jums muzikuos pasaulinėmis žvaigždutėmis tampantys jaunieji mūsų krašto pianistai ir Vilniaus styginių kvintetas „Intermezzo“ su unikaliu šveicarų atlikėju Bruno Bieri.

Už Jūsų 20 Eur auką dovanotume vieną kvietimą į šią prasmingą muzikos šventę. Visos koncerto metu surinktos lėšos pavirs Laukiančiais bilietais, kurie lauks jaunųjų žiūrovų Dramos teatro ir Koncertų salės repertuariniuose renginiuose visus 2018 metus.

Išsamesnį koncerto ir Laukiančio bilieto projekto aprašymą rasite internete https://jurossvente.lt/kovo-11-oji-laukiantis-bilietas/ . O jei ketinate dalyvauti, informuokite ir kvietimą pristatysime Jums asmeniškai. Laukiančio bilieto iniciatyvą galime pristatyti ir platesnei auditorijai susitikimo metu Jums patogiu laiku.

Pasidalinkite šiuo laišku su kolegomis ir draugais, už ką Jums nuoširdžiai iš anksto dėkojame.

untitled