Edukacinis gamtos pažinimo projektas „Gamtukai“

2018-11-14

Lapkričio 14 dieną pradinių klasių mokiniams buvo pravestos edukacinės pamokos apie aplinką, panaudojant  mobilią gamtos pažinimo studiją „Gamtukai“. Neformalaus gamtos pažinimo  pamokų projekto „Gamtukai“ tikslas –  šiuolaikinėmis, moderniomis, kuo patrauklesnėmis priemonėmis skatinti jaunąją kartą pažinti gamtą, ją saugoti ir puoselėti.
Mokiniai pamatė  dviejų dalių 3D filmą apie gamtą, ir mokslininkų demonstruojami „gyvi“ eksperimentai. Jie sužinojo, kaip atsiranda žaibas, kaip atsiranda ir kas tai yra ugnis, kaip susiformuoja ir kas yra ledas, kaip susiformuoja rūkas ir kas yra vanduo.
Pamokas vedė aktorius, projekto „Renkuosi mokyti!” mokytojas Leonas Milius. Kiekvienas pradinukas gavo po dvi knygutes: „ Pažink gamtą su Gamtukais. Negyvoji gamta“, „ Pažink gamtą su Gamtukais. Gyvoji gamta“.  Šis šaunus,  puikiai organizuotas ir linksmai pristatytas ,,Gamtukų“ projektas nė vieno mokinio nepaliko abejingo. Nuobodžiaujančių ar neklausančių nebuvo, o pamokos laikas prabėgo akimirksniu. Dėkojame „Gamtukų“ komandai už nuotaikingas pamokas!