Srautinė pamoka „Lietuvos kariuomenei – 100“

2018 metais  Lietuvos valstybė mini daug svarbių sukakčių .Viena iš jų – kariuomenės šimtmetis. Minint šią sukaktį,  lapkričio 22 dieną Pamario  mokyklos aštuntokai rinkosi į integruotą srautinę pamoką ,,Lietuvos kariuomenei – 100“. Pamokai  medžiagą ruošė  patys mokiniai, vadovaujami mokytojų N.Kungelienės ir L.Gečienės . Jie parengė ir pristatė savo darbus : ,, Kareivio vaidmuo liaudies dainose”, ,,Lietuvos kariuomenės istorijos apžvalga”, ,, Pagarbos kariui atspindžiai paminkluose”. Pamoka vyko informaciniame centre, kur bibliotekininkė V.Kraniauskienė pristatė knygų ir nuotraukų parodėlę , skirtą  Lietuvos kariuomenės jubiliejui. Parodą parengė bibliotekininkė D.Cirtautienė. Joje eksponuojamos tarpukario Lietuvos kariškių nuotraukos  iš mokytojos  V.Stanišauskienės asmeninio archyvo. Parodą gali apžiūrėti ir kiti mokyklos mokiniai.