Veiklos

Oro taršos tyrimas

2014 m. rugsėjo 17 d. 7C klasės mokiniai Kuturys Linas ir Kėrys Doviltas, 8D klasės mokinės Agnė Vanagaitė, Evelina Venckutė, Urtė Toliušytė, Gabrielė Bagdonaitė bei 4B klasės mokinukai dalyvavo tarptautinio Baltijos Jūros Projekto edukacinėje išvykoje į Didčiulių mišką. Mokiniai vadovaujami mokytojų B.Janužytės, V.Macijauskienės atliko oro kokybės tyrimus. Mokiniai tyrė eglių spyglius, nustatydami procentalų oro užterštumą. Atliekant išsamesnius tyrimus, buvo remiamasi kerpėmis – oro taršos indikatoriais, tiriamas jų paplitimas ir kiekis.

B.Janužytė, E.Simaitienė, V.Macijauskienė

DSCF0527          DSCF0530           DSCF0533

DSCF0534          DSCF0537           DSCF0544

DSCF0546          DSCF0575           DSCF0581

Konferencija „Tarptautinio aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“

Lapkričio 28 – 29 d. Gabija Vanagaitė, Edilija Uždavinytė su mokytoja Violeta Lukočiene dalyvavo Vilniuje Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos konferencijoje „Tarptautinio aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“. Mokinukės parengė projektinį darbą – stendinį pranešimą, remiantis aplinkos stebėjimais, numatytais Baltijos jūros projekto programoje. Mokytoja Violeta ir kitos BJP aktyvo mokytojos, buvo pakviestos susitikti su UNESCO koordinatore Lietuvoje Liliana Bugailyškyte – Lideikiene. Aptarta tolimesnė veikla.

DSCF0922          DSCF0925            ???????????????????????????????