Mokinių taryba

Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos

Mokinių  taryba 2017-2018 m.m.

Mokinių tarybos pirmininkė: Viltė Pranaitytė, 8a klasė

Mokinių tarybos pirmininkės pavaduotojai: Saulė Norvaišaitė, 7a klasė, Dominyka Paičiūtė, 7a klasė

Mokinių tarybos sekretorė:Paulina Timoščenko, 7b klasė

Atsakingos už kultūrinius renginius:

Austėja Vekterytė 7a, Mija Jurkšaitė 7a, Oresta Grybauskaitė 6a, Lukas Šilinskas 6c, Neringa Kuprytė 8a, Meda Matulevičiūtė 6a, Erika Nastytė 5d, Geistė Undraitytė 8c, Ugnė Pesliakaitė 8a, Ieva Jotkutė 8d klasė.

Atsakingi už stendų leidimą: Violeta Chomičiūtė 10a, Urtė Jonaitytė 7d, Barbora Berneckytė 8d.

Atsakingi už metraščio tvarkymą: Beatričė Stonytė 7b, Ferena Dargytė 6a klasė.

Atsakingi už renginių įgarsinimą:

Erikas Petravičius 10a, Povilas Skuodas 7a, Martynas Rimkus 8d.

Nariai: Ugnė Tamašauskaitė 7d, Rebeka Baliutavičiūtė 10a, Vakaris Vladička 8b, Liudas Vitkauskas 8a, Gintaras, Špečkauskas 8a, Ainius Savickas 8b, Naglis Kuturys 7a, Dovydas Ūselis 8c, Dominyka Nausėdaitė 6b, Kamilė Kiaupaitė 6a, Gabija Lidžiūtė 8c, Guoda Paulikaitė 8c, Marija Gutauskaitė 8c, Emilija Braukylaitė 8c, Neda Stulgaitė 8b, Austėja Bilevičiūtė 8b, Emilija Ubartaitė 8b, Julija Peiulytė 8b, Aidas Bajorinas, Kornelija Suchodimcova 7b, Heraldas Kairys 8a, Lukas Grigaitis 8b, Domas Stonis 7a, Monika Rumpytė 7b, Kornelija Krasnovaitė 7b, Kornelija Šimkutė 7b.